Stokrotki

SPOTKANIE W BIBLIOTECE

W listopadzie Stokrotki miały kolejną okazję być gośćmi biblioteki. Tym razem wysłuchaliśmy bajki pt. "Czerwony kapturek". Po wysłuchaniu bajki wraz z Paniami bibliotekarkami przedszkolaki układały puzzle z postaciami z bajek. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze

wizyta w bibliotecestokrotkiwizyta w bibliotecestokrotki2

WIZYTA STRAŻAKA I RATOWNIKA MEDYCZNEGO

27 listopada nasze przedszkole odwiedził strażak oraz ratownik medyczny. Celem zajęć przeprowadzonych przez wykwalifikowane służby było przygotowanie przedszkolaków do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Dzięki takiej lekcji dzieci nauczyły się wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia.

ANDRZEJKI

nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Wspólnie kolorowaliśmy klucze, bawiliśmy się butami oraz tańczyliśmy do naszych ulubionych piosenek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

ANDRZEJKISTOKROTKIANDRZEJKISTOKROKI2