Stokrotki

Mikołajki

Mikołajki to dzień długo oczekiwany przez dzieci. Spotkanie z Mikołajem odbyło się w wesołej i pogodnej atmosferze. Wspólnie kolędowaliśmy, bawiliśmy się i tańczyliśmy. Miło spędzony czas uświetniły prezenty, które wywołały uśmiech na twarzach przedszkolaków.

stokrotkimikolajkistokrotkimikolajki2

Warsztaty świąteczne

W miłej, świątecznej atmosferze rodzice przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne i wspólnie z dziećmi zamienili się w prawdziwych artystów. Dzieci przywitały swoich rodziców wierszem i kolędą, po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było zrobienie bombek, papierowych choinek, oraz świątecznych kartek.

stokrotkiwarsztatystokrotkiwarsztaty2

Wigilia w przedszkolu

Wigilię obchodzimy w naszym przedszkolu przed tą prawdziwą - kiedy wszyscy jesteśmy razem. Razem - to najważniejsze słowo w Święta Bożego Narodzenia. Wszyscy zajęli miejsca przy odświętnie nakrytym stole, aby zjeść wspólny posiłek, złożyć sobie życzenia oraz łamać się opłatkiem. Wigilia to szczególna uroczystość, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych oraz dzieci.

stokrotkiwigilia