Stokrotki

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

Grupa 0 A

Grupa 0 B

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

WIZYTA W BIBLIOTECE

Dzieci z grupy "Stokrotki" w październiku odwiedziły bibliotekę. Miały okazję wysłuchać bajki w przygotowanej przez pracowników biblioteki aranżacji. Następnie Pani bibliotekarka zaprezentowała i dała do obejrzenia dzieciom najmniejsze książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Na pewno nie była to ostatnia wizyta przedszkolaków w „domu książek”.

Stokrotki WizytaStokrotki Wizyta2

OWOCOWE SZASZŁYKI

Owoce są źródłem witamin, dlatego na zajęciach zachęcamy dzieci do ich spożywania. Najlepszym sposobem na przekonanie przedszkolaków do spożywania owoców są działania praktyczne, dzięki którym dzieci zrobiły pyszne owocowe szaszłyki. Po skończonej pracy wszystkie dzieci ze smakiem zjadły owocowe przysmaki. Przedszkolakom bardzo smakowała własnoręcznie wykonana potrawa.

Stokrotki OwocoweStokrotki Owocowe2