Fiołki

Mikołajki

Dzisiaj w przedszkolu już od rana panowała wielka radość:) Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa, Świętego Mikołaja!!! Świąteczna atmosfera udzieliła się każdemu, to był bardzo magiczny dzień. Było wspólne śpiewanie świątecznych piosenek, kolęd... Były tańce i dużo radości :) Dzieci w podziękowaniu za upominki, wręczyły Mikołajowi własnoręcznie zrobioną laurkę. Nasze przedszkole odwiedziły również Panie z Urzędu przynosząc ze sobą upominki w postaci książeczki dla każdego Przedszkolaka;) Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

fiolkimikolajki

Warsztaty świąteczne

12 grudnia w Przedszkolu u Fiołków odbyły się Warsztaty Świąteczne. Dzieci zaprezentowały przed rodzicami i gośćmi program artystyczno-plastyczny. Warsztaty miały na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie ekspresji plastycznej dzieci oraz integrację rodziców ze środowiskiem przedszkolnym. Bardzo Wszystkim raz jeszcze dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Wesołych Świąt :)

fiolkiwarsztaty