Fiołki

Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały się z najlepszej strony. Były wierszyki, koncert życzeń, piosenki i tańce. Uwieńczeniem uroczystości była wspólna zabawa z dziadami. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych dziadkom upominkach, uściskach i pięknych uśmiechach. To był bardzo wzruszający dzień, który zapadnie nam wszystkim długo w pamięci.

fiolkidziadekfiolkidziadek2

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabawy , tanecznych szaleństw i wesołej atmosfery. Dla przedszkolaków był to długo wyczekiwany dzień , każdy z nich chciał zaprezentować swój wymarzony strój karnawałowy. Na balu można było spotkać księżniczki, policjantów, czarownice i wiele innych postaci. Oprócz świetnej zabawy przy muzyce, dzieci brały również udział w konkursach i zabawach. Tego dnia nasze kochane przedszkolaki wybierały króla i królową balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda , że kolejny bal dopiero za rok.

balfiołkibalfiołki2