Bratki

WYDARZENIA WRZESIEŃ

TYDZIEŃ ZAJĘĆ O BEZPIECZEŃSTWIE NA DRODZE

Miniony tydzień dzieci z grupy Bratki spędziły na zabawach i zajęciach z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze. Wybraliśmy się na wycieczkę by poobserwować poruszające się pojazdy oraz pieszych, poznaliśmy znaki drogowe oraz śpiewaliśmy piosenkę o światłach drogowych. dzieci wykonały także pracę plastyczna pt "zebra na pasach".

Bratki TydzieńBratki Tydzień2

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W miniony piątek tj. 20.09 obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Na dzieci czekało wiele atrakcji, wspólne zabawy przy muzyce, słodka niespodzianka oraz odznaki super przedszkolaka. Gościliśmy także w przedszkolu panie z Biblioteki, które zaprezentowały dzieciom piękne bajki.

Bratki DzieńBratki Dzień2

FILHARMONIA POMYSŁÓW "Ministerstwo Muzyki"

24.09 dzieci z naszego przedszkola miały okazję do spotkania z bohaterami Filharmonii Pomysłów w przedstawieniu "Ministerstwo Muzyki"

Bratki FilharmoniaBratki Filharmonia2