Bratki

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

Grupa 0 A

Grupa 0 B

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

 

Maj 2019

 

KONCERT

Dzisiaj odbył się w przedszkolu kolejny koncert Filharmonii Pomysłów pt. "Fantom Klawiaturnik". Dzieci zapoznały się z brzmieniem instrumentów klawiszowych, nie zabrakło również muzycznych żartów oraz ciekawych, budzących radość popisów aktorskich.


grupa bratki koncert grupa bratki koncert1

FESTYN Z OKAZJI IMIENIN PATRONA SOLCA KUJAWSKIEGO

Dnia 8 maja braliśmy udział w Festynie zorganizowanym z okazji imienin patrona Solca Kujawskiego - Stanisława. Goniliśmy kolorowe bańki mydlane. Braliśmy udział w konkursie dotyczącym znajomości herbu Solca Kujawskiego. Niektórzy z nas otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy dostaliśmy lizaki i ciasteczka.

grupa bratki festyn grupa bratki festyn 1

TYDZIEŃ BIBLIOTEK

9 maja byliśmy z wizytą w Bibliotece. Oglądaliśmy filmiki dotyczące bezpieczeństwa w internecie,oraz teatrzyk pacynek również na temat internetu. Pani bibliotekarka przeczytała nam książkę pt.:"Franklin i komputer" po wysłuchaniu jej malowaliśmy farbami w grupach ilustracje dotyczące treści utworu.

grupa bratki tydzień bibliotek grupa bratki tydzień bibliotek 1

WIZYTA W STRAŻY POŻARNEJ

15 maja byliśmy z wizytą w Straży Pożarnej. Oglądaliśmy eksponaty w muzeum Straży Pożarnej. Strażacy opowiadali nam o swojej ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Mieliśmy okazję posiedzieć w w wozie strażackim.

grupa bratki wizyta w straży pożarnej grupa bratki wizyta w straży pożarnej 1

 

DZIEŃ RODZINY

23 maja 2019 roku obchodziliśmy w naszej grupie "Dzień Rodziny" . Zaprosiliśmy naszych najbliższych. Dla nich mówiliśmy wierszyki, śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy. Emocji było wiele...od śmiechu po łzy...Na koniec wręczyliśmy upominki...był czas również na słodki poczęstunek...

grupa bratki dzień rodziny 1grupa bratki dzień rodziny