Bratki

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

Grupa 0 A

Grupa 0 B

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

WYDARZENIA PAŹDZIERNIK

 

DZIEŃ CHŁOPAKA

Ostatniego dnia września świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły kolegom życzenia, rozmawialiśmy jakie cechy powinien mieć każdy "super chłopak". Nie zabrakło medali dla naszych chłopaków oraz słodkiej niespodzianki.

Bratki DzieńBratki Dzień2

DZIEŃ ZWIERZĄT

07.10 dzieci z naszej grupy świętowały Światowy Dzień Zwierząt. W ramach obchodów tego dnia wybraliśmy się do przychodni weterynaryjnej "Dino-Vet" gdzie mieliśmy okazje poobserwować pracę lekarza weterynarza. Dzieci na własne oczy zobaczyły np., jak się obcina pazurki śwince morskiej czy podaje lekarstwo. Dzieciom bardzo spodobały się mali pupile. W przedszkolu dzieci także zaprezentowały wszystkie materiały o zwierzętach przyniesione z domu oraz wspólnie wykonaliśmy plakat z okazji Dnia Zwierząt. Odwiedziła nas także mama Anetki z czworonożnym przyjacielem. To był wyjątkowy, pełen wrażeń dzień!

Bratki Dzień zwierzątBratki Dzień zwierząt2

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 14.10 odbyła się w naszym przedszkolu Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Każda z grup zaprezentowała występ artystyczny, który umilił nam to spotkanie. Oczywiście nie obyło się także bez życzeń dla wszystkich pracowników przedszkola oraz drobnych upominków.

Bratki Dzień edukacjiBratki Dzień edukacji2

FILHARMONIA POMYSŁÓW

W dniu 14.10 nasze dzieci spotkały się kolejny raz z artystami Filharmonii Pomysłów. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt.; "Plac Artysty Suzafonisty"

Bratki FilharmoniaBratki Filharmonia2

Wizyta policjantów oraz czworonożnych przyjaciół

Bratki WizytaBratki Wizyta2