Grupa 0 A

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

Grupa 0 A

Grupa 0 B

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

Maj 2019

WIZYTA W BIBLIOTECE

Dzisiaj z okazji Dnia Bibliotekarza wybraliśmy się do Biblioteki Publicznej na przedstawienie pt. "Bajeczki - cukiereczki" w wykonaniu Teatru Bajecznego.

grupa 0 A i B wizyta w bibliotece grupa 0 A i B wizyta w bibliotece 1

ŚWIĘTO PATRONA SOLCA KUJAWSKIEGO

Dzisiaj przedszkolaki brały udział w festynie zorganizowanym z okazji Dnia Patrona Solca Kujawskiego. Łapaliśmy duże bańki, braliśmy udział w quizie, a także mogliśmy usiąść w wozie strażackim.

grupa 0 A i B święto patrona solca kujawskiego grupa 0 A i B święto patrona solca kujawskiego 1

ZAJĘCIA NA HALI OSiR

Zajęcia z cyklu "O postawę dbamy i prosto się trzymamy"

grupa 0 A i B zajęcia na hali OSiR grupa 0 A i B zajęcia na hali OSiR 1

KONCERT

Dzisiaj odbył się w przedszkolu kolejny koncert Filharmonii Pomysłów pt. "Chuch Świstodmuchowski". Mogliśmy zobaczyć i posłuchać jak brzmią takie instrumenty jak flet poprzeczny, flet piccolo, fagot oraz obój.

grupa 0 A i B koncert grupa 0 A i B koncert 1

WIZYTA W JEDNOSTCE STRAŻY POŻARNEJ

W ramach zajęć "Poznajemy różne zawody" wybraliśmy się dzisiaj z wizytą do jednostki Straży Pożarnej w Solcu Kujawskim. Poznaliśmy bliżej, jak wygląda praca strażaka, widzieliśmy różne narzędzia i sprzęt wykorzystywany podczas akcji. Poszerzyliśmy także swoją wiedzę dotyczącą rozmaitych zagrożeń.

grupa 0 A i B wizyta w jednostce straży pożarnej grupa 0 A i B wizyta w jednostce straży pożarnej 1

WIZYTA NA KOMISARIACIE POLICJI

W ramach zajęć "Poznajemy różne zawody", wybraliśmy się dzisiaj z wizytą na komisariat policji w Solcu Kujawskim. Poznaliśmy bliżej, jak wygląda praca policjanta. Mieliśmy okazję siedzieć w policyjnym radiowozie, robiliśmy swoje własne odciski palców, a także widzieliśmy, jak wygląda areszt.

grupa 0 A i B wizyta na komisariacie policji grupa 0 A i B wizyta na komisariacie policji 1