Marzec 2019

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY- DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

To już III edycja konkursu, zapoczątkowanego w naszym przedszkolu z okazji Powitania Wiosny. Jak co roku prosimy rodziców o przygotowanie dzieciom "szalonych" fryzur, które będą metodą głosowania oceniane przez kolegów i koleżanki w grupie. Najciekawsze fryzury zostały nagrodzone. A I miejsce  Remigiusz II miejsce Pola III miejsce Ksenia B I miejsce Gabrysia II miejsce Patrycja III miejsce Amelia.

grupa0Dszalonychfryzur1grupa0Dszalonychfryzur2

KONCERT MUZYKI ETNICZNEJ

Dzisiaj po raz kolejny odwiedził nasze przedszkole pan Sławek Głowala- artysta, pasjonat muzyki etnicznej. Dzieci miały okazję posłuchać bajki przeplatanej muzyką - dźwiękami przyrody. Wszystko to dzięki niecodziennym instrumentom egzotycznym. Poznaliśmy ksylofon, didgeridoo, różnego rodzaju grzechotki oraz bębny m.in. UDU, „Gadający” bęben. Wielką radość sprawiła dzieciom możliwość grania na tych instrumentach, a przede wszystkim na bębnach.

grupa0MuzykaE