1. Dzień babci i dziadka
    Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu dzień babci i dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących się podczas ukazania Jasełek pt „Cicha noc”. Na koniec uroczystości zostały wręczone wszystkim babciom oraz dziadkom upominki wykonane przez dzieci.

grupa 0 a i b

2. Bal Karnawałowy
    31 stycznia odbył się długo wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy. Wspólną zabawę zaczęliśmy zaraz po śniadaniu. Dzieci bawiły się tańcząc przy muzyce oraz biorąc udział w organizowanych konkursach. Nie zabrakło oczywiście konkursu na króla i królową balu. W tym dniu także były robione zdjęcia dzieciom. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci.

GRUPA 0 A I B