1. Mikołajki

Jak co roku dzieci z utęsknieniem czekają na ten dzień. Zaprzęg Św. Mikołaja zajechał do przedszkola o 9.00 . Dzieci wystrojone w mikołajkowe czapeczki i stroje- powitały dostojnego gościa piosenką. Każdy przedszkolak odebrał z rąk Mikołaja prezent. Jeszce długo po wizycie dzieci przeżywały spotkanie, odpowiadały na pytania w przygotowanym Quizie oraz wykonywały pracę plastyczną. Czekamy na prezenty za rok

2.Jasełka

W nastroju zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia spotykamy się rodzinnie o godzinie 14.00 w grupie B. Specjalnie na tę okazje dzieci wraz z wychowawcami przygotowały nastrojowe przedstawienie jasełkowe CICHA NOC- prezentowanie umiejętności śpiewania i rozumienia w języku angielskim ( P. Karolina), rytmiczne podawanie paczek z prezentami podczas układu rytmicznego do popularnych utworów świątecznych ( przygotowanie P. Maciej- RYTMIKA) recytowanie wierszy indywidualnych podczas montażu słownego, układ taneczny z podświetlanymi LED pelerynami TANIEC ANIOŁÓW (P. Iwona)

3.Wigilia przedszkolna

Tego uroczystego dnia usiedliśmy wspólnie do obiadu wigilijnego. Po posiłku śpiewaliśmy wspólnie kolędy.