Fiołki

Maj 2019

DZIEŃ PATRONA MIASTA

Dzisiaj przedszkolaki brały udział w festynie zorganizowanym z okazji Dnia Patrona Solca Kujawskiego. Łapaliśmy duże bańki, braliśmy udział w quizie, lepiliśmy z masy solnej, a także mogliśmy usiąść na chwilę w wozie strażackim.

grupa fiołki dzień patrona miasta grupa fiołki dzień patrona miasta 1

KONCERT

Dzisiaj odbył się w przedszkolu kolejny koncert Filharmonii Pomysłów pt. "Chuch Świstodmuchowski". Mogliśmy zobaczyć i posłuchać jak brzmią takie instrumenty jak flet poprzeczny, flet piccolo, fagot oraz obój.

grupa fiołki koncert

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

Z okazji Dani Strażaka wybraliśmy się do Straży Pożarnej na wycieczkę. Dzieci mogły zobaczyć sprzęt jaki używają strażacy, ubiór, wóz strażacki.

grupa fiołki wycieczka do straży pożarnej  grupa fiołki wycieczka do straży pożarnej 1

Dzień Dziecka spędziliśmy na pikniku w ogrodzie przedszkolnym.

grupa fiołki dzień dziecka grupa fiołki dzień dziecka 1

KONCERT

Dzisiaj oglądaliśmy przedstawienie pt. Stuk pukpukpuki. Mogliśmy obejrzeć i posłuchać, jak brzmią instrumenty perkusyjne.

grupa fiołki koncert 2