Chabry

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji Święta Niepodległości 8.11.2019 r. o godz. 11.11 wszystkie dzieci z naszego przedszkola śpiewały Hymn Polski

Chabrydzien niepodległości

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Był to dzień szczególny ponieważ dokładnie 30 lat temu uchwalono Konwencję o prawach dziecka. Jest to wyjątkowa data, która powinna zwracać naszą szczególną uwagę na dzieci i ich prawa.

WIZYTA STRAŻAKA I RATOWNIKA MEDYCZNEGO

W środę 27.11 dzieci miały okazję zapoznać się z pracą strażaka i ratownika medycznego.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

nasza grupa obchodziła Święto Pluszowego Misia. Na zajęcie została zaproszona p.dyrektor oraz rodzice .Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciu, zgłaszały się, odpowiadały na pytania, rozwiązywały zadania. Rodzice z dziecmi bardzo dobrze się bawili.

ANDRZEJKI

W piątek 29.11 obchodziliśmy Andrzejki. Dzieci poznały tradycje związane z tym świętem- wróżby, czary. Chętnie uczestniczyły w zabawie.

CHABRYANDRZEJKICHABRYANDRZEJKI2