Chabry

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

Grupa 0 A

Grupa 0 B

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

WYDARZENIA PAŹDZIERNIK

 

OWOCOWE SZASZŁYKI

W piątek, 4.10.2019 r., dzieci z grupy Chabry przyrządzały owocowe szaszłyki. Z wielkim entuzjazmem myły, kroiły, nadziewały owoce na patyki. Na koniec działań praktycznych dzieci z apetytem zjadły własnoręcznie przez siebie przyrządzone, smaczne przekąski owocowe.

Chabry OwocoweChabry Owocowe2

DZIEŃ KUNDELKA

Dnia 11.10.2019 r. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Kundelka. Dzieci rozwiązywały zagadki, słuchały piosenek o pieskach, nazywały poszczególne części ciała psa, wypowiadały się na temat co powinien , a czego nie może robić przyjaciel zwierząt, wykonały również zespołową pracę plastyczną - wyklejały sylwetę pieska kawałkami włóczki i nazwały go Gwiazda. Tego dnia odwiedził nas również piesek Mai, którego przyprowadziła jej mama.

Chabry DzieńChabry Dzień2

CO ROBIMY W PRZEDSZKOLU?

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z zakresu edukacji matematycznej.

Chabry Co robimyChabry Co robimy2

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy Panów policjantów z psami, którzy opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, specjalnym szkoleniu psów w zależności od tego gdzie pracują.

Bratki WizytaChabry Spotkanie2