Chabry

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

Grupa 0 A

Grupa 0 B

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

Kwiecień 2019

 

DZIEŃ MARCHEWKI

Czwartek, 4.04 był w naszym przedszkolu dniem pomarańczowym! Królowała marchewka i wszystko co z nią związane. Grupa "Chabry" obchodziła Dzień marchewki, dzieci dumnie zaprezentowały swoje pomarańczowe stroje. Dzieci podczas zabaw i zajęć dydaktycznych dowiedziały się o licznych walorach tego warzywa, wykonywały także obliczenia z marchewką. Słuchaliśmy piosenek o marchewce oraz wysłuchaliśmy wierszyk na jej temat. Oczywiście dzieci wykonały również pracę plastyczną- wyklejanie marchewek kulkami z krepy. Po licznych zabawach każdy z apetytem wypił pyszny marchewkowy sok. To był wesoły, pomarańczowy i zdrowy dzień!

chabry dzień marchewki

KONCERT

Dzisiaj odbył się w przedszkolu kolejny koncert Filharmonii Pomysłów pt. "Fantom Klawiaturnik". Dzieci zapoznały się z brzmieniem instrumentów klawiszowych, nie zabrakło również muzycznych żartów oraz ciekawych, budzących radość popisów aktorskich.

chabry koncert

ZAJĘCIA OTWARTE pt. " Wielkanoc tuż-tuż"

Dnia 16.04 w grupie Chabry odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Dziękujemy Państwu za przybycie i wspólną zabawę.

chabry zajęcia otwarte

DZIEŃ ZIEMI

Dnia 25.04 dzieci z grupy CHABRY obchodziły Dzień Ziemi. W tym dniu królował kolor zielony ! Przedszkolaki dowiedziały się o niebezpieczeństwach grożących środowisku przyrodniczemu ze strony człowieka. Poznały ekologiczny sposób wyrzucania śmieci czyli segregacji odpadów. Najważniejszy wniosek z naszych zajęć – wszyscy ludzie muszą dbać o środowisko naturalne.

chabry dzień ziemi  chabry dzień ziemi 1