Chabry

Marzec 2019

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY- DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

W pierwszy dzień wiosny dzieci z grupy Chabry brały udział w Konkursie Szalonych fryzur. Rodzice mieli kolejną okazję, aby wykazać się pomysłowością, kreatywnością i dużą wyobraźnią. Tego dnia nikt nie żałował żelu do włosów, kolorowych lakierów, brokatów, odlotowych peruczek i niepowtarzalnych ozdób do włosów. Nie tylko każdy mógł przyjść do przedszkola w zwariowanej, szalonej, wymyślonej fryzurze, ale mógł też wziąć udział w pokazie tych odlotowych fryzur. Na dziecięcych głowach można było dostrzec starannie przemyślane, skomplikowane konstrukcje. Zaplecione warkoczyki na całej głowie, trzy kucyki na czubku głowy, kucyki na drucikach kreatywnych, pączek z włosów na talerzyku, wyrastający z włosów krzak to fryzury dziewczynek. Chłopcy najchętniej zmienili w tym dniu kolor włosów. Pomarańczowe, zielone, czerwone włosy – to potęga! Powodzeniem cieszył się żel i brokat. Tego dnia posłuchaliśmy również listu od Pani Wiosny, która przygotowała dla dzieci wiosenne zagadki. Były wspólne tańce i zabawy przy muzyce. Ten dzień minął pod znakiem dobrych nastrojów i uśmiechu od ucha do ucha.

chabryDzinS

Muzyka etniczna

W dniu 29.03. dzieci z naszego przedszkola miały okazję zapoznać się z muzyka etniczną, posłuchać brzmienia etnicznych instrumentów oraz spróbować swoich sił w grze na bębnach. To była niesamowita lekcja muzyki!

chabryMuzykaE