Bratki

1. Dzień babci i dziadka
    Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu dzień babci i dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Na koniec uroczystości zostały wręczone wszystkim babciom oraz dziadkom upominki wykonane przez dzieci.

1. Bal Karnawałowy
    Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Ten dzień całkowicie był oddany zabawie! Sala swoim wystrojem zachęcała dzieci do brania udziału w konkurencjach oraz tańcach zaproponowanych przez nauczycielkę. Najważniejszą częścią balu był pokaz mody, dzieci miały możliwość przejścia po wybiegu i zaprezentowania swojego stroju.