Stokrotki

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

Grupa 0 A

Grupa 0 B

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

Maj 2019

 

KONCERT

Dzisiaj odbył się w przedszkolu kolejny koncert Filharmonii Pomysłów pt. "Chuch Świstodmuchowski". Mogliśmy zobaczyć i posłuchać jak brzmią takie instrumenty jak flet poprzeczny, flet piccolo, fagot oraz obój.

stokrotki koncert stokrotki koncert 1

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

15.05.2019 r. Stokrotki były na wycieczce w Muzeum Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzieci miały okazję poznać bliżej pracę strażaków oraz bardzo bogaty zbiór eksponatów tego muzeum.

stokrotki wycieczka do straży pożarnej stokrotki wycieczka do straży pożarnej 1

 

DZIEŃ MAMY I TATY

22.05.2019 r. Stokrotki zaprosiły do przedszkola swoje mamusie i tatusiów. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci zaśpiewały rodzicom piosenki, mówiły wierszyki oraz tańczyły, były też prezenty i życzenia. Na koniec był też słodki poczęstunek.

grupa stokrotki dzień mamay i taty grupa stokrotki dzień mamy i taty 1

DZIEŃ DZIECKA

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Kolorowy Dzień Dziecka. Stokrotki miały element stroju w kolorze białym, witały się również z pozostałymi grupami pomponami w kolorze białym. Dzieci rozpoczęły świętowanie kolorową paradą. Następnie brały udział w grach i zabawach integracyjnych, rysowały kredą, pani Emilka i Kamila przygotowały dla dzieci atrakcję w postaci baniek mydlanych. Pobyt na placu przedszkolnym zakończył piknik- były lody, napoje i owoce.

grupa stokrotki dzień dziecka grupa stokrotki dzień dziecka 1