Mikołajki

Dzisiaj w przedszkolu już od rana panowała wielka radość:) Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa, Świętego Mikołaja!!! Świąteczna atmosfera udzieliła się każdemu, to był bardzo magiczny dzień. Było wspólne śpiewanie świątecznych piosenek, kolęd... Były tańce i dużo radości :) Dzieci w podziękowaniu za upominki, wręczyły Mikołajowi własnoręcznie zrobioną laurkę. Nasze przedszkole odwiedziły również Panie z Urzędu przynosząc ze sobą upominki w postaci książeczki dla każdego Przedszkolaka;) Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

zerowkamikolajki2

Jasełka

17.12 i 18.12 dzieci zaprezentowały swoim rodzicom Jasełka i wprowadzili wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia.Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.

zerowkajaselkazerowkajaselka2

zerowkajaselka3

Wigilia w przedszkolu

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas Wigilia (20.12.2019r.) Świąt Bożego Narodzenia. Pani dyrektor dzieląc się opłatkiem złożyła dzieciom i pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Po życzeniach wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołu, na których nie brakowało świątecznych przysmaków. Rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Atmosfera była prawdziwie rodzinna.

zerowkawigilia