Chabry

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Święta Babci i Dziadka zaprosiliśmy do przedszkola nasze babcie i dziadków. Złożyliśmy naszym babciom i dziadkom życzenia w formie wierszyków, piosenek i tańców oraz podarowaliśmy prezenty : laurki i kolorowe serduszka. Był również słodki poczęstunek i zabawy z babcią i dziadkiem.

dziadekdziadek2

Bal karnawałowy

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, pszczólki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom i ich wychowawczyniom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

stokrotkibal