Grupy

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

GRUPA 0 (A , B)

Grupa 0 C

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

Maj 2019

DZIEŃ PATRONA MIASTA

Dzisiaj przedszkolaki brały udział w festynie zorganizowanym z okazji Dnia Patrona Solca Kujawskiego. Łapaliśmy duże bańki, braliśmy udział w quizie, lepiliśmy z masy solnej, a także mogliśmy usiąść na chwilę w wozie strażackim.

grupa irysy dzień patrona miasta grupa irysy dzień patrona miasta 1

grupa irysy dzień patrona miasta 2

KONCERT

Dzisiaj odbył się w przedszkolu kolejny koncert Filharmonii Pomysłów pt. "Chuch Świstodmuchowski". Mogliśmy zobaczyć i posłuchać jak brzmią takie instrumenty jak flet poprzeczny, flet piccolo, fagot oraz obój.

grupa irysy koncert grupa irysy koncert1

DZIEŃ BIBLIOTEKI

Dzisiaj odwiedziliśmy Bibliotekę Publiczną w naszym mieście. Panie bibliotekarki przygotowały dla nas bardzo ciekawe zajęcia związane z bezpiecznym korzystaniem z internetu. Na początku oglądaliśmy teatrzyk oraz wysłuchaliśmy opowiadania pt." Franklin i komputer". Później otrzymaliśmy literki do wyklejania , z których powstał napis - Tydzień bezpiecznego internetu.

grupa irysy dzień biblioteki grupa irysy dzień biblioteki 1

grupa irysy dzień biblioteki 2 grupa irysy dzień biblioteki 3

DZIEŃ RODZICÓW

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci wykonały przedstawienie pt. "Jak tata poznał mamę", śpiewały piosenki oraz zaprezentowały tańce, które uczyły się podczas zajęć tanecznych. Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

grupa irysy dzień rodziców grupa irysy dzień rodziców 1

DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka spędziliśmy na pikniku w ogrodzie przedszkolnym.

grupa irysy dzień dziecka grupa irysy dzień dziecka 1

KONCERT

Dzisiaj oglądaliśmy przedstawienie pt. Stuk pukpukpuki. Mogliśmy obejrzeć i posłuchać, jak brzmią instrumenty perkusyjne.

grupa irysy koncert2 grupa irysy koncert3