Grupa 0 C

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

GRUPA 0 (A , B)

Grupa 0 C

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

Mikołajki

Dzisiaj w przedszkolu już od rana panowała wielka radość:) Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa, Świętego Mikołaja!!! Świąteczna atmosfera udzieliła się każdemu, to był bardzo magiczny dzień. Było wspólne śpiewanie świątecznych piosenek, kolęd... Były tańce i dużo radości :) Dzieci w podziękowaniu za upominki, wręczyły Mikołajowi własnoręcznie zrobioną laurkę. Nasze przedszkole odwiedziły również Panie z Urzędu przynosząc ze sobą upominki w postaci książeczki dla każdego Przedszkolaka;) Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

irysymikolajki


Warsztaty świąteczne

11 grudnia nadszedł czas na wyczekiwane przez dzieci warsztaty świąteczne. Wspólnie z rodzicami kolędowaliśmy oraz wykonywaliśmy ozdoby świąteczne.

irysywarsztatyirysywarsztaty2

Wigilia

Czas Bożego Narodzenia to dla nas wszystkich szczególny okres, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście . W dniu 20.12.19r. w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. O wyznaczonej godzinie wszystkie grupy zebrały się w jednej sali aby wspólnie zasiąść do posiłku. Pani dyrektor złożyła dzieciom , nauczycielom oraz wszystkim pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego magicznego dnia

irysywigilia