Grupa 0 C

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

GRUPA 0 (A , B)

Grupa 0 C

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział po raz kolejny w Akcji MEN „Szkoła do Hymnu". O godz. 11:11 wspólne odśpiewaliśmy 4-zwrotkowego „MAZURKA DĄBROWSKIEGO” i tym samym zakończyliśmy TYDZIEŃ PATRIOTYCZNY.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

19 listopada do naszego przedszkola przybyli policjanci i policyjne psy: Czarek i Tai. Policjanci opowiedzieli dokładnie dzieciom po co psy pracują w policji oraz czym dokładnie się zajmują. Przeprowadzili krótki pokaz związany z posłuszeństwem i wykonywaniem komend przez czworonogów. Dzieci z zachwytem przyglądały się umiejętnościom piesków. Na koniec mogły się przekonać jak niezwykle silne okazują się psy policyjne.


policjantpolicjant1

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

Dzisiaj 20 listopada, uczciliśmy 30 rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Rozmawialiśmy na temat praw i obowiązków dzieci, a także wykonaliśmy pracę plastyczną podsumowującą zajęcie

prawadziecka


ANDRZEJKI

29 listopada obchodziliśmy w przedszkolu andrzejki. Były konkursy oraz wróżby andrzejkowe.

irysyandrzejkiirysyandrzejki2

irysyandrzejki3