Grupa 0 C

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

GRUPA 0 (A , B)

Grupa 0 C

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

DZIEŃ MUZYKI

W poniedziałek celebrowaliśmy dzień muzyki. Gościliśmy w naszym rozśpiewanym przedszkolu Pana S. Staniszewskiego, eksperta od instrumentów muzycznych. Nasi mali muzycy ,mieli okazję grać na takich instrumentach jak: marakasy, bęben marszowy czy janczary. To było bardzo inspirujące spotkanie. Resztę dnia, umiliły nam konkursy muzyczne.

Irysy Dzień muzykiIrysy Dzień muzyki2

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Dzisiaj podczas zajęć edukacyjnych dzieci same wykonywały twarożek. Każdy dostał talerzyk, na którym był twaróg oraz jogurt Dzieci musiały wymieszać te składniki, a następnie skomponować z ulubionymi dodatkami tj. szczypiorek czy rzodkiewka.

Irysy Dzień edukacjiIrysy Dzień edukacji2

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Irysy Dzień edukacjiIrysy Dzień edukacji2

 

DZIEŃ LISTONOSZA

18 października odwiedziliśmy Urząd Pocztowy. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników poczty, oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie. Obejrzały hol, w którym znajdują się okienka pocztowe, poznały wyposażenie poczty, zwracały uwagę na skrzynki pocztowe i worki na listy . Każdy mógł samodzielnie podpisać kopertę i przykleić znaczek pocztowy.

Irysy Dzień listonoszaIrysy Dzień listonosza2