Grupa 0 C

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

GRUPA 0 (A , B)

Grupa 0 C

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Tak oto Irysy obchodziły Dzień Przedszkolaka. Dużo eksperymentowaliśmy, bawiąc się przy tym i ucząc. Dzieci z zaciekawieniem brały udział w przygotowanych zajęciach. Największą radość sprawiło dzieciom przygotowanie słynnego "gluta" :)

Irysy DzieńIrysy Dzień2

ZAJĘCIA SPORTOWE

Dzisiaj na zajęciach sportowych zostały przeprowadzone zabawy bieżne. Dzieci bawiły się w takie zabawy jak "Berek z szarfą", "Berek wąż","Gorący kartofelek". Wiele emocji i wrażeń dostarczyły także "Wyścigi rzędów", gdzie drużyny rywalizowały o zwycięstwo:)

Irysy ZajęciaIrysy Zajęcia2

ZAJĘCIA OTWARTE

Dzisiaj gościliśmy rodziców na zajęciach otwartych pt. Idzie jesień przez świat. Dzieci zaprezentowały taniec do jesiennej piosenki, a następnie zaprosiły rodziców do zabawy ruchowej. Na koniec wspólnie wykonaliśmy ludziki i inne ciekawe stworki z materiałów przyrodniczych gromadzonych przez dzieci.

Irysy Zajęcia otwarteIrysy Zajęcia otwarte2

DZIEŃ ZWIERZĄT

Dzisiaj naszą grupę odwiedził czworonożny przyjaciel Miłosza. Dzieci były zachwycone pieskiem. Miłosz wraz z mamą przedstawili nam swojego domownika, opowiedzieli jak należy się takim pieskiem opiekować oraz co lubi robić i jeść. To były bardzo ciekawe i pouczające zajęcia dla naszych przedszkolaków.