Grupa 0 C

Przedszkole Niepubliczne Reksio


 

 

GRUPA 0 (A , B)

Grupa 0 C

BRATKI

bratki

STOKROTKI

stokrotki

FIOŁKI

fiołki

CHABRY

Marzec 2019


Dzień kobiet

8 marca jest świętem wszystkich kobiet, zarówno tych dużych jak i małych. Z tej okazji chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmeni, byli bardzo mili i uprzejmi. Mamy, babcie i ciocie, które odbierały dzieci z przedszkola zostały obdarowane kartką z życzeniami, a dziewczynki otrzymały pięknego tulipana od kolegi z grupy Natana.

irysyDkobietirysyDkobiet2

Konkurs szalonych fryzur

Tradycyjnie wraz z nadejściem Pierwszego Dnia Wiosny, w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy konkurs na najbardziej szaloną fryzurę. Pierwsze miejsce w naszej grupie zdobyła Agnieszka, drugie miejsce Natan, a trzecie miejsce Roksana. Gratulujemy świetnych pomysłów! Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplom oraz upominek.

irysyFryzury

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Dzieci przeszły się chodnikami miasta by powitać nadejście - Wiosny.

irysyDzienW